Skip to main content

Farby botaniczne

Aktywne składniki botaniczne puder z czarnej perły, aloes, argan, jagody acai, wosk pszczeli, witamina C.

J Beverly Hills jest światowym liderem w branży profesjonalnych salonów fryzjerskich i jest owocem pracy słynnego stylisty fryzur z Beverly Hills, Juana Juana. Jego wizja oznacza powrót pasji, lojalności i zaangażowania w branżę, którą wspiera i kocha. Aby mieć pewność, że wszyscy styliści są wspierani przez profesjonalną linię zapewniającą optymalną wydajność, Juan Juan stworzył J Beverly Hills Colour . Posiadamy typy koloryzacji zapewniające wszystko od nowoczesnego, żywego, trójwymiarowego wyglądu do bogatego, intensywnego, bardziej nasyconego. Od poziomu 1do 10. farby J Beverly Hills Colour zawierą mniej niż 1% zawartości amoniaku, co czyni go jednym z najniższych w branży fryzjerskiej. Nasz kolor będzie inspirował kreatywność i innowacje, jednocześnie pomagając stylistom stać się najlepszymi w branży.

Używamy technologii produkcji farmaceutycznej z całkowicie automatycznym procesem produkcyjnym. Wszystkie fazy produkcji, transportu i magazynowania są przeprowadzane w sterylnym środowisku, w próżni i w kontrolowanej temperaturze. Dzięki temu nasze farby nie ulegają utlenianiu, a zawarte w nich cząsteczki pigmentu osiągają poziom czystości równy 99,98%.

Składniki botaniczne i korzyści płynące z ich zastosowania

Aloes

nawilżający składnik botaniczny, który zapewnia nawilżenie włosów i skóry głowy. Aloes zawiera silne przeciwutleniacze, które należą do dużej rodziny substancji znanych jako polifenole.

Olej arganowy

cenny, rzadki i pierwotny olejek eteryczny, który zapewnia blask i odżywienie włosów i skóry.

Jagody Acai

są jednym z najlepszych źródeł przeciwutleniaczy, w których jedna jagoda acai zawiera 10 razy więcej przeciwutleniaczy niż winogrono i 2 razy więcej niż borówka. Może też przyczynić się do spowolnienia lub odwrócenia typowych procesów starzenia związanych z uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Czarna perła

ten naturalny morski minerał jest niezbędny do budowy włosów, działając jako czynnik korygujący dla wielu enzymów i przeciwutleniaczy. Poprawiając metabolizm, składnik ten zapewnia dodatkowe odżywienie i spowalnia procesy starzenia, wspiera wilgoć i chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Wosk pszczeli

nadaje włosom niesamowitego blasku.

Witamina C

jeden z najbardziej skutecznych składników odżywczych, który wspomaga porost i wzmocnienie włosów. Pomaga budować kolagen niezbędny dla wzrostu włosów. Odgrywa również ważną rolę w absorbowaniu żelaza, dzięki czemu włosy są mocne i zdrowe.

J Beverly Hills Balayage Lightener

zawiera jako podstawę glinkę kaolinową używaną w pielęgnacji skóry. Jego właściwości odżywcze i łagodzące pomagają zamknąć łuskę włosa, tworząc zewnętrzną powłokę, która nie wysycha ani nie łuszczy. Osiąga do 7 poziomów rozjaśnienia.

Balayage Lightener

zawiera olej arganowy, bogaty w kwas linolowy i niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-6. Jest również połączony z ekstraktem z wodorostów, aby wspomóc zatrzymywanie wilgoci i w ochronie integralności włókien włosowych.

J Beverly Hills Max Lightener

to dwufunkcyjny, bezpyłowy proszek do rozjaśniania, przeznaczony do stosowania na skórze głowy lub wyłącznie na włosach.

* Zawiera metakrzemian sodu - naturalny alkalizator występujący w ekologicznych produktach czyszczących.
* Ta formuła zawiera sorbitol jako środek pochłaniający wilgoć i pelargonian etyloheksylowy, który jest kwasem tłuszczowym i jest stosowany jako środek kondycjonujący i odpylający zalecany do technik rozjaśniania w przeciwieństwie do stałej koloryzacji.

Colour Botanically infused colouring cream